Değişimle , uzmanlıkla , misyonla , doğru pazarlama ve satış yöntemleriyle , gelişmiş yönetim yetenekleriyle karli bir işletme sahibi olmak sizi belli bir süre için mutlu edecektir.

Ve fakat halen sizinle devam eden bu işletmede sistemin kurulması ile  ‘’ kaldıraç ‘’ etkisi yaratmak çok daha muhteşem sonuçlar yaratacaktır.

Bu durumda ‘’ az zamanda daha çok iş başarmak ‘’ için neler yapmalısınız ?

Birçok işletme sahibinin ekibin bir üyesi olarak 7/24 çalıştığını ve tüm detaylara fazlasıyla girdiğini çok iyi biliyorum. Bununla ilgili çok güzel bir söz paylaşmak istiyorum.

‘’ Rutin işleri sistemleştirin ! Diğerlerini yetkilendirin ‘’

Hepimiz maalesef biliyoruz ki her insanın tek başına altından kalkabileceği bir iş gücü vardır. Bu limit sizin için de geçerli. Çalışanlarınızı , sisteminizi organizasyon yapınızı az eforla ve az zamanda daha çok va daha karlı iş başaracak bir hale getiremezseniz bu işletmenizde sıkıntı yaratacaktır.

Özellikle de tutkulu , daha büyük hedefleri olan daha büyük işler başarmak isteyen ve sınırsız hayalleri olan bir işletme sahibi iseniz.

İşletmenizin potansiyelini ortaya çıkarmak ve daha da büyütmek için tüm departmanlarda metodoloji ve sistemin kurulmasına ihtiyacınız vardır.

Unutmayın :  Hayat uzun bir hikaye için çok kısadır. Mary Wortley Mantagu